fbpx

Czas realizacji zamówień

Nasze kosmetyki przygotowujemy na bieżąco. Najczęściej czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze + czas dostawy, lecz w wyjątkowych sytuacjach, czas przygotowania zamówienia może się wydłużyć do maksymalnie 5 dni roboczych. Dzięki temu, zawsze wysyłamy super świeże produkty. 🙂

Metody dostawy

Zamówienia wysyłamy:

  • do paczkomatów InPost ,
  • do punktów odbioru: DHL Parcel Shop i DPD Pick Up,
  • kurierem DPD – do domu, pracy lub na inny wskazany przez Ciebie adres.

Wybierając dostawę kurierem, możesz skorzystać z opcji płatności przy odbiorze – za pobraniem.

Letnie upały

Wszystkie kosmetyki naturalne lubią chłodek. W czasie upałów, powyżej 30 stopni, nasze masła (Ryż i Shea oraz Mus Czekolada) mogą się roztopić do postaci oleju. Jest to całkowicie naturalny proces – taki sam zachodzi na skórze, pod wpływem temperatury ciała, gdy rozsmarowujesz masełko. W temperaturze poniżej 25 stopni masła wracają do formy stałej/ kremowej.

Jeżeli w czasie upałów Twoje masło robi się coraz rzadsze, a nie chcesz by się roztopiło – schowaj je do lodówki lub do chłodnej szafki.

Latem w paczkomatach bywa bardzo gorąco – temperatury w skrytkach sięgają nawet 50 stopni Celsjusza! Jeżeli to możliwe, w gorące dni odbierz przesyłkę z paczkomatu jak najszybciej. Wygodnym rozwiązaniem w czasie upałów jest zamawiania do punktów odbioru DHL i DPD – najczęściej są to klimatyzowane sklepy. Odbierzesz w nich równie szybko i wygodnie jak w paczkomacie, bez obaw o stan kosmetyków. 🙂

Zwroty

Wszystkie produkty zamówione przez internet możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania, bez podawania przyczyny. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania.

Czyli – jeżeli zmienisz zdanie, odeślij nienaruszone produkty na adres:

Niebylemydło Kosmetyki Naturalne

ul. Nadtorowa 14B

72-200 Nowogard

W paczce umieść wypełniony formularz zwrotu:

Poniesiesz koszty wysyłki – ich wysokość zależy od wybranego przez Ciebie przewoźnika. Zwrot ceny produktów otrzymasz na podany w formularzu nr konta w ciągu maksymalnie 14 dni.

Likwidacja sklepu!
Darmowy kurier do zamówień powyżej 160 zł

X