fbpx

O marce

Kilka lat temu, zaczęłam robić mydła. Chcąc podzielić się efektami swojego twórczego hobby, postanowiłam założyć konto na Instagramie. Pierwsze pytanie brzmiało – jak nazwać konto dla mydeł?
Po chwili zastanowienia (bo przecież chodziło o nie – byle – mydło), miałam już nazwę! Jak się okazało parę miesięcy później – zabawna nazwa konta przerodziła się w markę i własny biznes. 🙂

Nazywam się Patrycja Bogdaniec, od lat moją pasją są kosmetyki, zarówno od strony użytkowej, jak i produkcyjnej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku biotechnologia medyczna, gdzie poznałam metody producji kosmetyków oraz procesy zachodzące w skórze.
Założyłam manufakturę NBM, w której wytwarzamy mydła i kosmetyki naturalne, dokładnie takie, jakie zawsze chciałam używać. Z olejów, maseł roślinnych i naturalnych składników aktywnych. Dbamy o estetykę, jakość surowców oraz ograniczenie produkcji śmieci.

NIEBYLEMYDLO kosmetyki naturalne

Wizja

Manufaktura Niebylemydło, spełnia europejskie standardy produkcji. W produktach marki nie znajdziecie kontrowersyjnego oleju palmowego ani szkodliwego dla organizmów mikroplastiku. Przyjęliśmy zasady less waste – ograniczamy ilość opakowań i wytwarzanych śmieci.

Uwielbiamy wykorzystywać olejki eteryczne, ponieważ poprawiają nastrój swoimi naturalnymi zapachami i dodatkowo korzystnie działają na naszą skórę. Wybieramy glinki, nadające mydłom eleganckie, zgaszone kolory. Wykorzystujemy ekstrakty roślinne pełne antyoksydantów, witamin i minerałów.

Misja

Wierzę, że stosowanie najlepszych, nierafinowanych olejów roślinnych w codziennej pielęgnacji pozwala zachować gładkość i elastyczność skóry na długie lata. Tworząc receptury kosmetyków, wysłuchuję Waszych potrzeb. Dzięki temu, wspólnie możemy czerpać z natury to, co najlepsze.
Zapraszam na bloga, gdzie dzielę się wiedzą oraz przemyśleniami, oraz na konta na Facebooku i Instagramie, gdzie znajdziecie ciekawostki produkcyjne i liczne zdjęcia.

Świetne mydła, niebanalny zapach, tworzy atmosferę. Polecam jako prezent i do użytku własnego. Warto podkreślić, że wszystko z naturalnych składników.

Michał

Najlepsze mydła do każdego rodzaju skóry, nawet tej bardzo wymagającej. Piękne wzory, kolory, zapachy i faktury. Ogólne wrażenie estetyczne produktów – wielki plus! Nowoczesne, naturalne i wpisujące się w obecne trendy. Wielkie brawa dla właścicielki, tak trzymaj!

Karolina

Mydło z nagietkiem jest super. Nie wysusza skóry dłoni. Polecam

Iwona

Wietrzenie magazynu! Darmowy kurier od 160 zł :)

X