fbpx
Naturalne. Wegańskie. Bez oleju palmowego. Zero Waste.
O marce

Nazywam się Patrycja Bogdaniec, od lat moją pasją są kosmetyki, zarówno od strony użytkowej, jak i produkcyjnej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku biotechnologia medyczna, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć biochemię i procesy zachodzące w skórze.

Wytwarzam mydła i kosmetyki naturalne, dokładnie takie, jakie sama chcę używać. Z olejów, maseł roślinnych i naturalnych dodatków aktywnych, dbając o estetykę, jakość surowców oraz ograniczenie produkcji śmieci.

Wizja

Założyłam manufakturę Niebylemydło, spełniającą europejskie standardy produkcji. W produktach marki nie znajdziecie kontrowersyjnego oleju palmowego ani szkodliwego dla organizmów mikroplastiku. Natomiast uwielbiam wykorzystywać olejki eteryczne, ponieważ poprawiają nastrój swoimi naturalnymi zapachami i dodatkowo korzystnie działają na skórę. Wybieram glinki, nadające mydłom eleganckie, zgaszone kolory. Wykorzystuję ekstrakty roślinne pełne antyoksydantów, witamin i minerałów.

Misja

Wierzę, że stosowanie najlepszych, nierafinowanych olejów roślinnych w codziennej pielęgnacji pozwala zachować gładkość i elastyczność skóry na długie lata. Aktualnie rozwijam ofertę w kierunku kosmetyków, w których rolę składników aktywnych pełnią olejki eteryczne o działaniu potwierdzonym w licznych badaniach. Dzięki temu wspólnie możemy czerpać z natury to, co najlepsze.
Zapraszam na bloga, gdzie dzielę się wiedzą oraz przemyśleniami, oraz na konta na Facebooku i Instagramie, gdzie znajdziecie ciekawostki produkcyjne i liczne zdjęcia.

Świetne mydła, niebanalny zapach, tworzy atmosferę. Polecam jako prezent i do użytku własnego. Warto podkreślić, że wszystko z naturalnych składników.

Michał

Najlepsze mydła do każdego rodzaju skóry, nawet tej bardzo wymagającej. Piękne wzory, kolory, zapachy i faktury. Ogólne wrażenie estetyczne produktów – wielki plus! Nowoczesne, naturalne i wpisujące się w obecne trendy. Wielkie brawa dla właścicielki, tak trzymaj!

Karolina

Mydło z nagietkiem jest super. Nie wysusza skóry dłoni. Polecam

Iwona