fbpx

Witajcie! Kilka zdań o mnie

DATA: 31 lipca 2020 Przez :

Cześć! Nazywam się Patrycja Bogdaniec, od lat moją pasją są kosmetyki, pielęgnacja ciała i wszelkiego rodzaju eksperymenty. 🙂 

Jestem z Goleniowa, aktualnie mieszkam w Szczecinie.

Od małego kręciły mnie tematy przyrodnicze, zapewne dzięki częstym spacerom do lasu i opowieściom Dziadków na temat żyjących tam roślin i zwierząt. Potem przyszedł etap oglądania Animal Planet niemal 24/7 ;). Po klasie biologicznej, zdecydowałam się na studia biotechnologiczne, by kształcić się w kierunku produkcji leków. W międzyczasie rozwijałam swoją wiedzę na temat kosmetyków, składników aktywnych, surowców, analizy składu INCI. Ukończone studia pomogły mi zrozumieć procesy biochemiczne oraz fizjologię skóry, co sprzyjało świadomym zakupom, ale również kosmetycznym eksperymentom. 🙂

Obecnie zdecydowałam się przekuć tę pasję w sposób na życie. By móc sprzedawać własnoręcznie robione kosmetyki, założyłam działalność i dostosowałam standardy produkcji do europejskich norm sanitarnych. Wszystkie kosmetyki NBM przechodzą ocenę bezpieczeństwa, by mieć pewność, że są stabilne i bezpieczne. Oferta sklepu będzie się regularnie poszerzać – dzięki Waszym sugestiom i prośbom, obecnie pracuję m.in. nad ekologicznymi szamponami w kostce i innymi produktami przyjaznymi środowisku.

W manufakturze wykorzystuję surowce naturalne, by czerpać z roślin to co najlepsze dla skóry. Zauważyłam, że w dzisiejszych czasach, wiele osób cierpi z powodu alergii i podrażnień wywoływanych przez nieprawidłową, bądź nadmierną pielęgnację. W przypadku kosmetyków, które składają się z ponad 30-40 składników, bardzo trudno ustalić co skórze nie odpowiada. Dlatego staram się by moje kosmetyki składały się z kilku, maksymalnie kilkunastu, precyzyjnie opisanych składników, tak aby każdy mógł świadomie wybrać produkt odpowiedni dla siebie.

mydło z szałwią i rozmarynem
Ziołowe, naturalne mydło z zieloną glinką i olejkami z szałwii i rozmarynu.

Na blogu będę się dzielić przemyśleniami oraz wskazówkami dotyczącymi kosmetyków i pielęgnacji skóry. Postaram się, by było merytorycznie, choć pewnie czasem nie będę mogła powstrzymać się od żartów. Będzie mi bardzo miło, jeżeli będziecie tu zaglądać 🙂 .

Pozdrawiam,

Patrycja

Share this:
NIEBYLEMYDŁO – kosmetyki naturalne
2 thoughts on “Witajcie! Kilka zdań o mnie”
  1. Filip 31 lipca 2020 at 15:15 - Reply

    Jestem z Ciebie dumny! Tak trzymaj 😉

  2. Karolina 3 sierpnia 2020 at 10:10 - Reply

    Super! Będę czytać na bieżąco ?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Likwidacja sklepu!
Darmowy kurier do zamówień powyżej 160 zł

X